Fixtures for 2021

1st XI

Sat 17-Apr 13:00 Championship Meltham (A)
Sat 24-Apr 13:00 Championship Denby (H)
Sat 01-May 13:00 Championship Holmfirth (A)
Sat 08-May 13:00 Championship Elland (A)
Sun 09-May 13:00 Sykes Cup 1st Round Almondbury (H)
Sat 15-May 13:00 Championship Almondbury Wesleyans (H)
Sat 22-May 13:00 Championship Lascelles Hall (A)
Sat 29-May 13:00 Championship Clayton West (H)
Sun 30-May 13:00 Sykes Cup 2nd Round/Oddfellows Cup
Sat 05-Jun 13:00 Championship Marsden (A)
Sat 12-Jun 13:00 Championship Skelmanthorpe (H)
Sun 14-Jun 13:00 Sykes Cup/Oddfellows Cup QF
Thur 17-Jun 18:00 T20 Shield 1st Round Holmbridge 1XI (A)
Sat 19-Jun 13:00 Championship Shelley (A)
Sat 26-Jun 13:00 Championship Rastrick (H)
Thur 01-Jul 18:00 T20 Shield QF
Sat 03-Jul 13:00 Championship Holmfirth (H)
Sun 04-Jul 13:00 Sykes Cup/Oddfellows Cup 1st Semi-Final
Thur 08-Jul 18:00 T20 Shield Semi-Final
Sat 10-Jul 13:00 Championship Elland (H)
Sun 12-Jul 13:00 Sykes Cup /Oddfellows Cup 2nd Semi-Final
Sat 17-Jul 13:00 Championship Almondbury Wesleyans (A)
Sat 24-Jul 13:00 Championship Lascelles Hall (H)
Sun 25-Jul 12:00 T20 Shield Final
Sat 31-Jul 13:00 Championship Clayton West (A)
Sun 01-Aug 13:00 Oddfellows Cup Final
Sat 07-Aug 13:00 Championship Marsden (H)
Sun 08-Aug 12:00 Sykes Cup Final
Sat 14-Aug 13:00 Championship Skelmanthorpe (A)
Sat 21-Aug 13:00 Championship Shelley (H)
Sat 28-Aug 13:00 Championship Rastrick (A)
Sat 04-Sep 12:30 Championship Meltham (H)
Sat 11-Sep 12:30 Championship Denby (A)

2nd XI

Sat 01-May 13:00 Conference Three Cartworth Moor 2XI (H)
Sat 08-May 13:00 Conference Three Emley Clarence 2XI (H)
Sat 15-May 13:00 Conference Three Lascelles Hall 2XI (A)
Sat 22-May 13:00 Conference Three Nortonthorpe 2XI (H)
Sat 29-May 13:00 Conference Three Marsden 2XI (A)
Sun 30-May 13:00 Earnshaw Cup 1st Round/Paddock Shield 2nd Round
Sat 05-Jun 13:00 Conference Three Holmbridge 2XI (H)
Sat 12-Jun 13:00 Conference Three Shelley 2XI (A)
Sun 13-Jun 13:00 Earnshaw Cup QF
Sat 19-Jun 13:00 Conference Three Flockton 2XI (H)
Sat 26-Jun 13:00 Conference Three Almondbury 2XI (A)
Sat 03-Jul 13:00 Conference Three Cartworth Moor 2XI (A)
Sun 04-Jul 13:00 Earnshaw Cup/Paddock Shield 1st Semi-Final
Sat 10-Jul 13:00 Conference Three Emley Clarence 2XI (A)
Sun 11-Jul 13:00 Earnshaw Cup/ Paddock Shield 2nd Semi-Final
Sat 17-Jul 13:00 Conference Three Lascelles Hall 2XI (H)
Sat 24-Jul 13:00 Conference Three Nortonthorpe 2XI (A)
Sat 31-Jul 13:00 Conference Three Marsden 2XI (H)
Sun 01-Aug 13:00 Earnshaw Cup/Paddock Shield Final
Sat 07-Aug 13:00 Conference Three Holmbridge 2XI (A)
Sat 14-Aug 13:00 Conference Three Shelley 2XI (H)
Sat 21-Aug 13:00 Conference Three Flockton 2XI (A)
Sat 28-Aug 13:00 Conference Three Almondbury 2XI (H)

Under 15

Mon 26-Apr Holmfirth (H)
Mon 03-May Hoylandswaine (A)
Mon 10-May Green Moor (H)
Fri 14-May Golcar (H) Hills Supplies Cup
Mon 17-May Cumberworth United (A)
Mon 24-May Kirkburton (H)
Tue 01-Jun Shepley (A)
Mon 07-Jun Almondbury Wesleyans (H)
Mon 14-Jun Denby Dale (H)
Mon 21-Jun Honley (A)
Mon 28-Jun Emley Clarence (H)
Mon 05-Jul Lascelles Hall (A)
Mon 12-Jul Scholes (H)
Mon 19-Jul Clayton West (A)

Under 13

Sun 25-Apr Thongsbridge (H)
Sun 02-May Marsden (A)
Sun 09-May Kirkheaton (H)
Sun 16-May Golcar (H) Examiner Salver
Sun 23-May Holmfirth (A)
Sun 30-May Skelmanthorpe (H)
Sun 06-Jun Meltham (A)
Sun 13-Jun Lascelles Hall (H)
Sun 20-Jun Upperthong (A)
Sun 27-Jun Birkby Rose Hill (H)
Sun 04-Jul Emley Clarence (A)
Sun 11-Jul Barkisland (H)
Fri 16-Jul Cumberworth United (H)
Sun 25-Jul Rastrick (A)

Under 11

Wed 28-Apr Kirkheaton (H)
Wed 05-May Shepley (A)
Wed 12-May Denby (A) Dawson Cup
Wed 19-May Kirkburton (H)
Wed 26-May Lascelles Hall (H)
Wed 02-Jun Lepton Highlanders (A)
Wed 09-Jun Emley Clarence (H)
Wed 16-Jun Honley B (A)
Wed 23-Jun Kirkheaton (A)
Wed 30-Jun Shepley (H)
Wed 07-Jul Kirkburton (A)
Wed 14-Jul Lascelles Hall (A)
Wed 21-Jul Lepton Highlanders (H)
Wed 28-Jul Emley Clarence (A)
Wed 04-Aug Honley B (H)

Under 9

Sat 22-May Denby (A)
Sat 05-Jun Kirkheaton (A)
Sat 12-Jun Clayton West (A) Standby Only
Sat 19-Jun Lepton (A)
Sat 26-Jun Shelley (A)
Sat 03-Jul Almondbury Wesleyans (A)
Sat 10-Jul Kirkburton (A)
Sat 24-Jul Shepley (A)
Sat 31-Jul HOME TOURNAMENT
Sat 04-Sep Grand Final for 8 most successful teams @ Cumberworth